Szukasz miejsca w którym możesz oglądać filmy online? A może chcesz obejrzeć jakiś serial? Mam dla Ciebie kilka propozycji. 

Darmowe platformy internetowe 

Pierwszym rozwiązaniem dla oglądania filmów online są darmowe platformy internetowe. Nie do końca zawsze możesz oglądać wszystkie sezony za darmowo. Może się okazać, że po jakimś czasie oglądania wyskoczy Ci limit. Wtedy będziesz musiał dokonać zapłaty SMSem lub drobnym przelewem. Często w takich miejscach jakoś nie jest najlepsza ale za to masz darmową rozrywkę. Jak znaleźć film na takiej platformie? Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę tytuł danego filmu z dopiskiem online. W ten sposób powinieneś znaleźć odpowiednie miejsce do oglądania. 

HBO GO 

Platforma ta działa na tej samej zasadzie co Netflix. Tutaj także możemy skorzystać z darmowego miesiąca próbnego co jest bardzo wygodne, ponieważ możemy się przekonać, która platforma nam lepiej pasuje. Aplikacja nie działa już tak niezawodnie jak wcześniejsza. Często się zacina i gubi miejsce, w której skończyliśmy oglądać. Jednak warto jest zapoznać się z tą platformą. Znajdziemy na niej ciekawe propozycje filmowe ze wszystkich gatunków. Ale także znajdziemy tam bardzo sławne seriale, takie jak na przykład "Gra o tron". 

Netflix 

Ten rodzaj platformy z filmami i serialami także oferuje darmowy miesiąc próbny bez zobowiązań. Po zakończeniu miesiąca próbnego opłata jest uzależniona od tego, na ilu ekranach na raz będziesz oglądał. Często mamy ochotę na obejrzenie czegoś dobrego wieczorem, dlatego jest to dobra inwestycja. Dodatkowo możemy oglądać filmy na każdym urządzeniu mobilnym, a także na Smart TV. Aplikacja działa bez zarzutów, nie zacina się, idealnie zapamiętuje moment w którym skoczyłeś oglądać. Można na niej włączyć kontrolę rodzicielską, a także stworzyć profil dedykowany tylko dla dzieci, na którym znajdują się jedynie bajki. W tym serwisie znajdziemy także bardzo ciekawe seriale. Ważne jest też to, że w każdym tygodniu Netflix dodaje kilkanaście filmów i seriali. 

Warto przeczytać